Традицийні ісландськи будинки

Досвід компанії Gluggagerdin
Традиції Ісландії та новітні технології будівництва

“Чорні будинки” в Ісландії – це традиційний стиль архітектури, при якому дерев’яний каркас покривається торфом і землею, що забезпечує відмінну теплоізоляцію та захист від суворого ісландського клімату. Дерев’яні фасади цих будинків зазвичай покриваються чорним дьогтем, який допомагає зберегти дерево і також надає будинкам їх характерний вигляд.

Сучасна архітектура в Ісландії передбачає новаторські технології та конструкційні рішення, що відповідають потребам і вимогам життя та бізнесу. Нові будинки можуть включати в себе високоякісні ізоляційні матеріали та системи енергоефективності. Використовують високоякісні ізоляційні матеріали, високотехнологічні вікна та двері.

Архітектура чорних будинків може бути використана як візитна картка Ісландії, яка відображає її багату історію та культурне спадщину, а також може додати унікальний та екзотичний елемент до сучасної архітектури. Компанія Gluggarerðin будує сучасні технологічні будинки, які в той же час підкреслюють традиції Ісландії – чорні дерев’яні фасади, білі вікна, скатна криша з кутом 45 градусів, традиційні інтер’єри.

Чорні будинки Ісландії

Поєднання традиції та сучасних технологій
Будівництво дерев’яних будинків в Ісландії

Двоповерховий будинок 100 м2

Традиційний ісландський чорний будинок площею 100.3 м2.

Велика вітальня з кухнею, основний дах під кутом 45% – це утворює величезний простір вітальні. Дерев’яний будинок ззовні оздоблений чорним деревом. Несиметричність будинку підкреслює традиційний підхід до архітектури.

При виробництві стін та даху будівлі використовуються високосний екологічний утеплювач базальтова вата та СЄ сертифікована деревина українського походження. Вікна та зовнішні двері – виробництва литовської компанії HCTC, що має багаторічний досвід виробництва вікон саме для Ісландії та плідної співпраці з Gluggagerðin.

Архітектура та проектні рішення чорних будинків розроблені компанією Gluggagerðin та є її власністю.

Будинки можуть бути поставлені на різному ступені будівництва, включаючи або ні внутрішнє оздоблення, сходи, фундамент, т. ін. Можливе індивідуальне проектування будинку за потребою клієнта.

Двоповерховий будинок 58.4 м2

Традиційний ісландський чорний будинок площею 58.4 м2.

Невеликий будинок з чарівним плануванням в традиційному стилі. Додаткова спальня на другому поверсі. Дерев’яний будинок ззовні оздоблений чорним деревом. Цей будинок достав назву «Sproti» завдяки вдалому плануванню та чорному кольору зовнішнього оздоблення.

Gluggagerðin спеціалізується на будівництві дерев’яних будинків з використанням традиційних методів, поєднаних з новітніми технологіями. Замовляючи виробництво стін на сучасних підприємствах східної Європи,  Gluggagerðin  зберігає при цьому традиційний стиль будівництва. Цей підхід дозволяє Gluggagerðin створювати надійні, зручні та естетично привабливі будинки.

Архітектура та проектні рішення чорних будинків розроблені компанією Gluggagerðin та є її власністю.

Будинки можуть бути поставлені на різному ступені будівництва, включаючи або ні внутрішнє оздоблення, сходи, фундамент, т. ін. Можливе індивідуальне проектування будинку за потребою клієнта.

Скандинавськи будинки Barnhouse

Розроблено командою ЮСДМ (Україна)
на замовлення та під керівництвом Gluggagerðin

Одноповерховий будинок 49.6 м2

Модерновий будинок 49,6 м2

Кажуть, що стиль BARNHOUSE прийшов з Америки. Мовляв, це фермерські будинки. Але ми вважаємо цей стиль скандинавським, бо саме там такі будинки знайшли своє втілення та досконалість.

Ця архітектура чудово вписується в пейзажи Ісландії. Здається, саме тут такі будинки виглядають найбільш органічно. Металева покрівля та зовнішні стіни, фасад та тераса  виготовляються з високоякісної термічно обробленої деревини українського походження.

Всі елементи конструкції дома розроблені з урахуванням кліматичних особливостей Ісландії під контролем компанії Gluggagerðin, враховуючи їх багаторічний досвід у будівництві в Ісландії. Вікна та зовнішні двері – виробництва литовської компанії HCTC, що має багаторічний досвід виробництва вікон саме для Ісландії та багато років плідної співпраці з Gluggagerðin.

Архітектура та проектні рішення будинку розроблені USDM (Україна) на замовлення та під керівництвом компанії Gluggagerðin та є її власністю.

Будинки можуть бути поставлені на різному ступені будівництва, включаючи або ні внутрішнє оздоблення, сходи, фундамент, т. ін. Можливе індивідуальне проектування будинку за потребою клієнта.

Досвід компанії Gluggagerðin

Багаторічний досвід будівництва
Особливі умови будівництва в Ісландії

Будівництво в Ісландії потребує врахування місцевих особливостей. Ісландія має досить суворий клімат з вітрами та снігопадами. Ісландія знаходиться в зоні північної атлантичної циклонічної активності, де швидкість вітру може досягати значних значень. Будівлі повинні бути спроектовані та збудовані з урахуванням екстремальних вітрових навантажень. Ісландія знаходиться в зоні землетрусів, тому будівлі повинні мати міцну конструкцію та бути здатні витримувати значні сейсмічні навантаження.

Компанія GLUGGAGERÐIN забезпечує якість та безпеку своїх будівель. Довголітній досвід дозволяє успішно виконувати будівельні проекти з врахуванням особливостей ісландського клімату та використовувати напрацьовані роками перевірені часом підходи та технології.

Керівництво фахівців компанії  GLUGGAGERÐIN дозволяє проектувати та виконувати виробництво каркасів в Україні с урахуванням особливостей Ісландії, контролювати та забезпечити потрібні властивості щодо вікон та зовнішніх дверей, здійснювати будівельні роботи на найвищому рівні якості та надійності, що відповідає місцевим умовам.

Виробництво каркасів в Україні

ЮСДМ виробляє каркаси будинків для Ісландії
Контроль технології та якості з боку GLUGGAGERÐIN

Каркасно-панельне будівництво – це технологія будівництва, яка включає в себе використання дерев’яного каркасу та утеплювача (мінеральна вата), що вкривається з обох сторін панелями з OSB або іншого матеріалу. Компанія ЮСДМ (Україна) спеціалізується на виробництві дерев’яних каркасів для будівництва. За допомогою сучасних верстатів з ЧПУ, компанія забезпечує високу якість виготовлення каркасів з сертифікованої деревини українського походження.

Компанія GLUGGAGERÐIN здійснює керування проектуванням каркасів, надає технічну інформацію щодо з’єднувальних вузлів та особливостей монтажу панелей, забезпечує контроль якості та дотримання технології виробництва.

У будівництві з дерев’яними каркасами використовується каркасно-панельна технологія, що дає можливість швидко та ефективно будувати сучасні дерев’яні будинки.  Компанія ЮСДМ забезпечує високу якість виробництва дерев’яних каркасів для будівництва, що є важливим чинником при будівництві надійних та енергоефективних будинків в складних умовах Ісландії.

постачальник та будівельник в Ісландії

Постачання та будівництво в Ісландії
Надіслати запис в компанію GLUGGAGERÐIN

контакти

Gluggarerðin ehf.

Будівництво в Ісландії. Поставка вікон до Ісландії.

відправити запит

Відправьте нам запит, та ми з Вами зв’яжемося та відповімо на всі питання.