каркасно-панельні будинки

будівництво за модульною технологією

Каркас та панелі для будинків

Будівельні комплекти для каркасно-панельних будинків

Повні комплектні набори для будівництва каркасно-панельних будинків – дерев’яний несучий каркас, багатошарові панелі зовнішніх та внутрішніх стін, перегородок, покрівлі, перекриття, підлоги, ферми або покриття. Комплекти поставляються у відповідності до проекту, узгодженого із замовником та в комплектації, що відповідає потребам та вимогам замовника.

Всі елементи комплектів для каркасно-панельних будинків та модульних будинків виготовляються на автоматизованій лінії WEINMANN.

Усі матеріали та сировина при виробництві комплектів каркасно-панельних будинків сертифіковані в ЄС, технологія WEINMANN (виробнича лінія та виробничі процеси) сертифікована в ЄС.

Модульні каркасно-панельні будинки

Використовуємо модульну технологію будівництва.

Збираємо в цеху з виготовлених нами каркасно-панельних комплектів готові будинки з одного або декількох модулів, відповідно до проекту замовника або нашого власного проекту. При виробництві комплекту для модульного будинку передбачається необхідна міцність каркасу, що дозволить транспортувати готові модулі без пошкодження оздоблення, вікон та інженерних мереж.

Будинки виробляються з різним ступенем готовності та комплектації – від зовнішнього оздоблення до повністю готового будинку з внутрішнім оздобленням, внутрішніми інженерними мережами, сантехнікою, освітленням, кліматичним обладнанням, вбудованими меблями та побутовою технікою.

Готові будинки транспортують до місця будівництва, монтують на влаштований фундамент та підключають зовнішні комунікації.

Проектування та архітектура

Архітектурна група розробляє власні проекти будинків, площею від 25 м2 і більше до багатоповерхових споруд 5-10 тис. м2 . Розроблено десятки різноманітних проектів будинків та споруд, з плоским та скатним дахом, житлового та комерційного призначення. Розроблена серія проектів SKANDI у стилі Barnhouse. До третини наших проектів було збудовано нами в Україні, у тому числі каркасно-панельних будинків за модульною технологією.

Архітектори готують архітектурне рішення, що включає в себе вигляд та матеріали щодо зовнішнього та внутрішнього оздоблення, підбір сантехнічного обладнання, освітлення, меблів. Виконується якісне 3Д моделювання та візуалізація фотографічної якості архітектури та інтер’єру будинку.

Інженери та технологи виконують адаптацію проектів замовників під каркасно-панельне будівництво та під модульну технологію. Розраховуємо несучий каркас та статичні навантаження, виконуємо розробку та проектування систем опалення, кондиціонування та вентиляції, водопостачання та каналізації, електропостачання.

Всі проектні роботи виконуються з застосуванням BIM технології. Ми використовуємо AutoCAD, ArchiCAD, Autodesk Revit та 3ds MAX, та інше професійне програмне забезпечення, у тому числі для керування автоматичною лінією WEINMANN з ЧПУ.

Технологія модульного будівництва

Застосовуючи модульну технологію будівництва, збираємо каркасно-панельний будинок за модульною структурою у цеху.

Виконуємо монтаж вікон, внутрішніх та зовнішніх дверей, роботи по зовнішньому оздобленню, влаштуванню покрівлі та водовідведення.

Прокладаємо інженерні мережі – електрична розводка, водогін, каналізація, кліматичне обладнання.

Виконуємо внутрішнє оздоблення, встановлюємо освітлення та електрофурнітуру, сантехнічне обладнання, монтуємо вбудовані меблі, кухню, побутову техніку.

На ділянці замовника виконуємо роботи по влаштуванню зовнішніх комунікацій, будівництву фундаменту відповідно до нашого проекту та розрахунків на основі рельєфу та геології ділянки.

Транспортування готових частин будинку – модулів здійснюється за допомогою спеціального низькорамного автотранспорту.

Монтаж будинку здійснюється за допомогою крану.

Модулі встановлюють на фундамент, ізолюють з’єднання, виконують підключення комунікацій

Енергоефективність та екологічність

Енергоефективність та екологічність забезпечується каркасно-панельною технологією будівництва. Використання деревини та дерев’яних конструкцій, високоефективних многошарових сендвіч панелей, ефективних мінеральних та органічних утеплювачів та їх комбінації робить каркасно-панельні будинки енергоефективними та екологічними.

Підвищення енергоефективності забезпечується за рахунок використання вікон з склопакетами з трьох або чотирьох шарів, ретельному контролю за наявністю містків холоду, іншим рішенням щодо утеплення фасадів, вітрозахисту, конструкцій покрівлі, сендвічам панелей покриттів та підлоги.

Технічні та інженерні рішення по підвищенню енергоефективності включають в себе:

  • використання вентиляції з рекуперацією
  • використання повітряних або геотермальних теплових насосів для опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання
  • встановлення сонячних колекторів для підігріву води та сонячних панелей.

Ми маємо досвід реалізації таких проектів з використанням енергоефективних інженерних рішеннь в Україні.

Автоматизована лінія WEINMANN

високоточне обладнання забезпечує
якість каркасно-панельного будинка